Emine Mirza Sigorta Aracılık Hizmetleri, Emine Mirza tarafından kurulmuştur.

2004 yılından bu yana Otomobil ve her türlü Ticari Araç Sigortaları, Ev Sigortası, Endüstriyel Ticari ve Sınai Sigortaları, Sağlık Sigortası, Sorumluluk Sigortası ve Seyahat Sağlık Sigortası branşlarında hizmet vermektedir.

Emine Mirza Sigorta Aracılık Hizmetleri, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yıllardır müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.

Emine Mirza Sigorta Aracılık Hizmetleri Allianz Sigorta A.Ş. yetkili acentesi olarak amacımız; satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır.

İstanbul - Pendik Allianz Sigorta Acentesi
Emine Mirza Sigorta

Adres
Yeşilbağlar Mah. Selvili Sok. Helis Beyaz Ofis B Blok No:2/2 Kat 4 Daire:421 Pendik İstanbul

Copyright 2024 - Tüm hakları Allianz’a aittir.